Aktualności


28.03.2012
Turniej rejonowy piłki siatkowej w Tomaszowie Mazowieckim

27 marca 2012 r.  reprezentacje szkoły w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców wyjechały na turniej rejonowy do Tomaszowa Mazowieckiego.


27 marca 2012 r.  reprezentacje szkoły w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców wyjechały na turniej rejonowy do Tomaszowa Mazowieckiego. Chłopcy rywalizowali w ZSP nr 1, natomiast dziewczęta grały na parkietach I LO.  Turnieje odbywały się systemem „każdy z każdym”. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta rywalizowali z trzema drużynami z następujących miast: Tomaszów Mazowiecki, Koluszki, Opoczno. Zawody zakończyły się następującymi wynikami:

Turniej chłopców:                                         Turniej dziewcząt:  
1) ZSP nr 1 Tomaszów Mazowiecki                 1) I LO Tomaszów Mazowiecki
2) ZSP nr 2 Koluszki                                     2) I LO Koluszki
3) ZSP Brzeziny                                           3) ZSP  Brzeziny
4) ZSS nr 1 Opoczno                                    4) ZSS  Opoczno
W turnieju chłopców jak i dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się drużyny z Tomaszowa Mazowieckiego w szeregach których grało wielu zawodników reprezentujących miejscowe kluby siatkarskie takie jak: Lechia Tomaszów Mazowiecki, Dargfil Tomaszów Mazowiecki.

Reprezentacje ZSP Brzeziny zakończyły turniej na podium  (III miejsce), przegrały mecz z drużynami z Koluszek w tie breaku 15:13.

Szkołę na zawodach reprezentowały następujące osoby: Mateusz Klepaczko, Patryk Woicki, Michał Jedynak, Michał Pawłonin, Krzysztof Sasin, Kamil Szymkowski, Damian i Norbert Machcińscy, Joanna Misiak, Karolina Czerwińska, Dominika Paradowska, Karolina Sobczak, Jowita Łapka, Paulina Tomczak, Karolina Kościelniak, Aneta Kowalska, Marta Cieplucha.

 


« wstecz