Aktualności


07.04.2016
Turniej integracyjny w piłce siatkowej o Puchar Starosty Brzezin

W dniach 4-5 kwietnia w ZSP w Brzezinach przeprowadzono VIII Turniej Integracyjny o Puchar Starosty Powiatu w Brzezinach w piłce siatkowej organizowany przez UKS Lider Brzeziny oraz Starostwo Powiatowe. 

W pierwszym dniu rozgrywek rywalizowały dziewczyny podzielone na trzy grupy: grupa I -Gimnazjum Wiączyń Dolny, Gimnazjum Przecław, LO w Brzezinach – reprezentacja klas I, grupa II - Gimnazjum w Dmosinie,  Gimnazjum w Jeżowie, Gimnazjum w Rogowie, grupa III-Gimnazjum w Brzezinach, Gimnazjum nr 1 w Koluszkach, ZSP w Brzezinach- reprezentacja klas pierwszych.

Ostateczne wyniki turnieju: I miejsce – Gimnazjum -Wiączyń Dolny, II – Gimnazjum -w Rogowie, III – Gimnazjum- Brzeziny. ZSP w Brzezinach - na 5 miejscu.

W drugim dniu rozgrywek grali panowie. We wtorek przeprowadzono rozgrywki grupowe. W I grupie wybrano zespoły: ZSP Brzeziny – reprezentacja klas I, Gimnazjum nr 1 Koluszki, Jeżow, Wiączyń Dolny. W grupie II: Gimnazjum Brzeziny, Przecław, Dmosin, LO Brzeziny. Ostateczne wyniki: I miejsce - ZSP w Brzezinach, II – Gimnazjum w Jeżowie, III – Gimnazjum w Brzezinach, IV – Gimnazjum w Przecławiu.

 

Galeria - 04.04.2016 roku

Galeria - 05.04.2016 roku


« wstecz