Uczniowie

Lista uczniów ZSP w Brzezinach
  w roku szkolnym 2016/2017

aktualizacja - dnia 17.09.2016 roku

 

Klasa I LO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wychowawczyni - Pani Iwona Myśliwiec

 

1. Adamczyk Paulina

2. Baleja Martyna

3. Bogusz Karolina

4. Borkowska Aleksandra

5. Celigowski Maciej

6. Czerwiński Mateusz

7. Dąbrowski Cezary

8. Dratkiewicz Szymon

9. Dzierzbiński Damian

10. Filipski Mateusz

11. Kabat Natalia

12. Kapa Anita

13. Kłosiński Bartłomiej

14. Poździej Patryk

15. Swaczyna Paulina

 

 

Klasa II LO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wychowawczyni - Pani Maria Nockowska

 

1. Bartosiński Michał

2. Dobruszek Monika
3. Dziedzic Waldemar

4. Ferdzyn Maja
5. Głowacka Kinga Agnieszka
6. Gulej Kamil Dominik
7. Janik Szymon Michał
8. Jaskuła Klaudia
9. Kaczmarek Marta
10. Kierner Agata
11. Kijo Natalia Katarzyna

12. Komorska Natalia
13. Kolasa Maciej Michał
14. Kotecki Daniel Szymon

15. Michalak Paulina
16. Miller Natalia Marta

17. Modrzejewski Dariusz

18. Olszyńska Paulina
19. Orłowski Kamil

20. Pawlik Jan

21. Pudlarz Sandra

22. Skorzycka Weronika
23. Staszczyk Aleksandra
24. Strzyżewski Michał
25. Urbańska Małgorzata
26. Wójcik Waldemar Kazimierz

27. Szkopińska Joanna

 

Klasa III LO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wychowawczyni - Pani Iwona Michalska

 

1. Adamski Artur
2. Balcerak Julita Aleksandra
3. Bąba Jarosław Dominik
4. Białek Szymon
5. Butienko Agnieszka Emilia
6. Cholak Piotr
7. Chyciński Mariusz
8. Ciesielski Cezary Zdzisław
9. Dębska Katarzyna Magdalena
10. Jacczyk Mateusz
11. Jedliński Emil Adam
12. Kapa Magdalena Marta

13. Kozieł Krzysztof
13. Kawnik Hubert Adrian
14. Kubiak Bartosz
15. Łapka Tomasz Ryszard
16. Kordala Aldona
17. Kawnik Hubert Adrian

18. Łuczyńska Katarzyna
19. Marczyk Paulina Magdalena
20. Mielczarek Paweł Marian
21. Perka Agata Paulina
22. Pietrasik Hubert Robert
23. Piórkowski Przemysław
24. Płocka Magdalena
25. Pudlarz Klaudia
26. Sasin Damian
27. Sasin Patrycja Katarzyna
28. Sitek Weronika Kinga
29. Stachowska Angelika
30. Supera Paulina Katarzyna
31. Szczesek Tomasz
32. Urbańska Patrycja Iwona
33. Wilczyńska Daria Maria

 

 

Klasa I TŻ i UG/TK - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG
GASTRONOMICZNYCH/oraz W ZAWODZIE KELNER
Wychowawczyni - Pani Krystyna Działak

 

1. Błaut Marta

2. Borowiecka Magdalena

3. Burian Aleksandra

4. Fiks Sandra

5. Godala Mateusz

6. Greta Agnieszka

7. Juszczyk Aleksandra

8. Kowalczyk Wiktoria

9. Krawczyk Karolina

10. Lipińska Aleksandra

11. Loba Kamila

12. Łęgowik Marika

13. Malesa Monika

14. Malinowska Weronika

15. Meszka Kacper

16. Mikraszewicz Katarzyna

17. Mospinek Ewelina

18. Piórkowska Paula

19. Sapiński Przemysław

20. Sobkiewicz Anna

21. Supera Agnieszka

22. Supera Natalia

23. Szczepaniak Aleksandra

24. Walewska Agata

25. Wilczak Jan

26. Arndt Maria

27. Buldecki Szymon

28. Burchard Natalia

29. Chrzanowska Kinga

30. Jadczak Martyna

31. Janowska Weronika

32. Jędrzejczyk Magdalena

33. Madej Paulina

34. Modrzejewska Patrycja

35. Nowakowska Joanna

 

 

Klasa II TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG
GASTRONOMICZNYCH
Wychowawca - Pan Witold Sikorski

 

1. Armacka Klaudia

2. Bartczak Karina Wiktoria
3. Bąkowska Marta Patrycja
4. Dobruszek Anna
5. Juszczyk Maciej
6. Kacprzyk Karol Artur
7. Klepaczko Gracjana
8. Krakowiak Wiktoria Maria
9. Krawczyk Patrycja Anna

10. Kuchta Natalia

11.Kuzmecka Agnieszka

12. Łapka Dawid
13. Nawrocki Jakub
14. Olczyk Ewelina
15. Pakuła Monika
16. Płocka Magdalena

17. Sokół Mariusz

18. Szulim Aleksandra

19. Wiśniewska Anna

20. Paturaj Kamil

 

Klasa II TE/TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODACH TECHNIK EKONOMISTA ORAZ TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Wychowawczyni - Pani Emilia Sztuka

 

1. Borkowska Weronika
2. Butkiewicz Kinga Patrycja
3. Dratkiewicz Natalia Anna
4. Górecka Margarita
5. Gruchała Monika
6. Jajszczyk Patrycja
7. Rosiak Julia Maria
8. Rutkowska Marta Zofia

9. Swaczyna Katarzyna
10. Szkopińska Joanna
11. Szydłowska Patrycja Dorota

12. Banaszkiewicz Anna
13. Burtka Klaudia Anna

14. Dudkiewicz Agata
15. Ferdzyn Łukasz Mateusz
16. Gajdzińska Oliwia Patrycja
17. Głowacki Tobiasz
18. Guzek Aleksandra Paulina
19. Kaźmierczak Anna

20. Kaźmierczak Katarzyna

21. Kozioł Weronika Julita
22. Podczarska Natalia Agnieszka
23. Tracz Małgorzata

24. Trzcińska Weronika
25. Wojdal Anna

 

 

Klasa III TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG
GASTRONOMICZNYCH
Wychowawczyni - Pani Małgorzata Fokt

 

1. Arnd Wiktoria
2. Bartosik Jarosław Tadeusz

3. Ciechowicz Stanisław

4. Draczyńska Teresa Dorota

5. Filipiak Angelika

6. Gajek Karolina Weronika
7. Gruchała Dawid Daniel

8. Jabłońska Paulina Barbara
9. Jabłońska Wioleta
10. Janus Patrycja
11. Jedynak Marlena Wiktoria

12. Kiraga Przemysław Jarosław

13. Klepaczko Cyprian Klaudiusz
14. Klimczak Sandra
15. Kobus Małgorzata Ewa
16. Kocik Karolina Bogumiła
17. Kosowska Aleksandra
18. Matusiak Natalia
19. Meszka Tomasz
20. Piech Weronika Barbara

21. Staniszewska Kinga Justyna
22. Szczepaniak Małgorzata
23. Szczepaniak Milena
24. Szustak Klaudia Daria
25. Trejster Barbara
26. Walewska Karolina Monika


Klasa IV TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG
GASTRONOMICZNYCH
Wychowawca - Pan Roman Miksa


1. Budlewska Dagmara
2. Buldecka Paulina
3. Buldecki Konrad Stefan
4. Gabryszewska Ewelina

5. Gembka Martyna

6. Janczewska Kamila
7. Janus Angelika
8. Jatczak Justyna
9. Klepaczko Paulina
10. Koperniak Katarzyna
11. Kopiej Marzena
12. Kuczkowska Anita
13. Kurzak Wioleta
14. Malesa Justyna
15. Miernicka Żaneta
16. Piecho Hubert
17. Pogoda Anna
18. Rosiak Aleksandra
19. Rubacha Ewelina
20. Strzelecka Natalia

 

Klasa I TL/TE - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK oraz W ZAWODZIE TECHNIK EKONOMISTA

Wychowawczyni - Pani Aleksandra Klimczak-Cyganek

 

1. Bartyzel Angelika

2. Bogdański Hubert

3. Dyśko Kacper

4. Ferdzyn Dominika Natalia

5. Fijałkowski Michał Artur

6. Jaczyński Jakub

7. Jakubowski Dominik

8. Kobus Marta Kinga

9. Maciak Mateusz

10. Nowak Bartłomiej Mateusz

11. Osowski Piotr

12. Pietrzak Sandra Paula

13. Pietrzak Michał

14. Puchalski Adam

15. Rewkiewicz Sebastian

16. Sasin Miłosz Piotr

17. Skóra Bartłomiej

18. Skóra Krystian Jan

19. Urbański Sebastian Michał

20. Wawrzeńczak Michał Krzysztof

21. Zalewska Sandra Maja

22. Flaherty Shaun

23. Jadczak Bartłomiej

24. Kulik Dominika

25. Łapka Karolina

26. Markus Natalia

27. Mądra Patrycja

28. Owczarski Przemysław Seweryn

29. Płocki Damian

30. Polit Patrycja

31. Swaczyna Anna Małgorzata

32. Szustak Wiktoria Anna

33. Wojciechowski Sebastian

 

 

Klasa II TL - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK

Wychowawca - Pan Janusz Nowański

 

1. Buldecki Kacper Zbigniew
2. Cholak Przemysław
3. Ciesielski Marcin Damian
4. Gralak Krzysztof
5. Grawender Kamil
6. Gredka Izabela
7. Grzelak Adrian
8. Grzelak Rafał Artur

9. Gumiński Michał
10. Kaźmierczak Mateusz Grzegorz
11. Kijo Klaudia
12. Klimczak Hubert
13. Klimczak Jakub
14. Kłąb Radosław
15. Kołtuniak Marta Monika
16. Krawczyk Paulina
17. Król Maciej
18. Kwiatkowski Maciej Jerzy
19. Mendry Bartłomiej
20. Młotkowski Wojciech Adam
21. Rojewski Adam
22. Sasin Kacper Andrzej
23. Sobkiewicz Piotr
24. Stachowski Łukasz
25. Supera Dawid
26. Szydłowski Oskar Daniel
27. Waleski Dominik

28. Winkiel Dawid Jan
29. Wolańczyk Michał Piotr

 

 

Klasa III TL/TE - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK ORAZ
W ZAWODZIE TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawczyni - Pani Ewa Kowalczyk

 

1. Bogdańska Wiktoria Maria
2. Cupryn Daniel Norbert
3. Dembska Martyna
4. Długosz Bartłomiej
5. Domin Damian
6. Fabiański Kamil
7. Hejchman Agnieszka Monika
8. Jadczak Michał Marcin
9. Kaczmarek Agata Natalia
10. Komorowska Karolina Emilia
11. Krakowiak Dominika Weronika
12. Miller Konrad Marcin
13. Pietrzak Sebastian Patryk
14. Piłacik Hubert Radosław
15. Szatan Damian
16. Świniarski Jacek
17. Tomczyński Bartłomiej
18. Walewski Mateusz Mariusz
19. Wątorowski Konrad
20. Borowińska Patrycja Celina
21. Drabik Kacper
22. Ferdzyn Patrycja Karolina
23. Grzegorczyk Natalia Izabela
24. Janasik Anita
25. Malec Marika
26. Mielczarek Piotr Ireneusz
27. Szczepaniak Natalia Patrycja
28. Śmiałek Michał
29. Świniarski Tomasz

 

 

Klasa IV TL - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
Wychowawca - Pan Arkadiusz Wolak


1. Natalia Paulina Bąba
2. Marta  Bednarczuk
3. Patryk Cholak
4. Marcin Działak
5. Michał Kacper Goli
6. Patryk Konrad Grodzki

7. Hubert Jarzęcki
8. Damian Kowalczyk
9. Konrad Kowalski
10. Anna Ewa Lis
11. Tomasz Ławski
12. Karolina Matuszczyk
13. Aleksandra  Ogińska
14. Artur Rojek
15. Donata  Sędkowska
16. Patryk Siennicki
17. Mateusz Skwarka
18. Martyna Teresa Stasio
19. Karolina Joanna Szatan
20. Karolina Agnieszka Szeląg

21. Damian Turski

22. Sylwia Kinga Urbańska
23. Weronika Witkowska
24. Rafał Cezary Wlazło
25. Krzysztof Wychowałek
26. Krzysztof Wylazłowski