Spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia Rodzina policyjna 1939 r. z młodzieżą ZSP w Brzezinach i LO w Brzezinach w naszej szkole

kwiecień 19, 2018

W dniu 19 kwietnia 2018 roku w świetlicy ZSP w Brzezinach odbyło się spotkanie młodzieży z ZSP w Brzezinach oraz LO w Brzezinach z Panem Jarosławem Olbrychowskim, przewodniczącym Stowarzyszenia "Rodzina policyjna 1939 r.", które skupia rodziny przedwojennych funkcjonariuszy Policji Państwowej. Pan Jarosław Olbrychowski przybył do szkoły w towarzystwie pracowników Komeny Powiatowej Policji w Brzezinach oraz innych członków stowarzyszenia. Przedmiotem spotkania było przedstawienie informacji o organizacji, strukturze i działalności Policji Państwowej w okresie międzywojennym, przybliżenie postaci jej niektórych funkcjonariuszy oraz przypomnienie smutnych informacji o zbrodni w Katyniu i innych miejscowościach, gdzie ofiarami mordu Sowietów byli również funkcjonariusze Policji Państwowej.

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin