Plan lekcji 2017/2018 - Liceum Ogólnokształcące

klasa 2 LO - wychowawca - mgr Iwona Myśliwiec
klasa 3 LO - wychowawca - mgr Maria Nockowska

Plan lekcji 2017/2018 - Technikum Ekonomiczne

klasa 1 TE - wychowawca - mgr Dagmara Ławniczak

Godzina 08:00

1. historia

2. informatyka

3. przedsiębiorca w gosp. rynkowej

4. przedsiębiorca w gosp. rynkowej

5. religia

6. biologia

Godzina 08:00

1. wiedza o kulturze

2. matematyka

3. j. polski

4. j. polski

5. podstawy przedsiębiorczości

6. w-f

7. geografia

8. religia

Godzina 08:00

1. chemia

2. j. angielski

3. działalność przedsiębiorstwa

4. działalność przedsiębiorstwa

5. w-f

6. j. polski

7. matematyka rozszerzona

Godzina 08:00

1. edukacja dla bezpieczeństwa

2. fizyka

3. matematyka

4. j. angielski

5. przedsiębiorca w gosp. rynkowej

6. działalność przedsiębiorstwa

7. j. niemiecki

Godzina 08:00

1. przedsiębiorca w gosp. rynkowej

2. przedsiębiorca w gosp. rynkowej

3. działalność przedsiębiorstwa

4. działalność przedsiębiorstwa

5. wiedza o społeczeństwie

6. godzina z wychowawcą

7. w-f

klasa 2 TE - wychowawca - mgr Jolanta Furmańczyk
klasa 3 TE - wychowawca - mgr Emilia Sztuka
klasa 4 TE - wychowawca- mgr Ewa Kowalczyk

Plan lekcji 2017/2018 - Technikum Logistyczne

klasa 1 TL - wychowawca - mgr Arkadiusz Wolak

Godzina 08:00

1. informatyka

2. w-f

3. w-f

4. gospodarka magazynowa

5. gospodarka magazynowa

6. gospodarka magazynowa

7. religia

Godzina 08:00

1. fizyka

2. matematyka

3. biologia

4. wiedza o kulturze

5. bhp

6. religia

Godzina 08:00

1. podstawy przedsiębiorczości

2. chemia

3. j. polski

4. geografia

5. kompetencje społeczne

6. magazynowanie przyprodukcyjne

7. historia

8. j. angielski

Godzina 08:00

1. magazynowanie przyprodukcyjne

2. j. polski

3. j. polski

4. WOS

5. w-f

6. j. angielski

7. j. niemiecki

Godzina 08:00

1. matematyka

2. edukacja dla bezpieczeństwa

3. magazynowanie dystrybucyjne

4. magazynowanie dystrybucyjne

5. pracownia magazynowa

6. godzina z wychowawcą

klasa 2 TL - wychowawca- mgr Jolanta Furmańczyk
klasa 3 TL - wychowawca - mgr Janusz Nowański
klasa 4 TL - wychowawca - mgr Ewa Kowalczyk

Plan lekcji 2017/2018 - Technikum żywienia i usług gastronomicznych

klasa 1 TŻ i UG (klasa dzielona z TE) - wychowawca - mgr Dagmara Ławniczak

Godzina 08:00

1. historia

2. informatyka

3. j. angielski zawodowy

4. j. angielski rozszerzony

5. religia

6. biologia

Godzina 08:00

1. wiedza o kulturze

2. matematyka

3. j. polski

4. j. polski

5. podstawy przedsiębiorczości

6. w-f

7. geografia

8. religia

Godzina 08:00

1. chemia

2. j. angielski

3. technologia gastronomiczna

4. technologia gastronomiczna

5. w-f

6. j. polski

Godzina 08:00

1. edukacja dla bezpieczeństwa

2. fizyka

3. matematyka

4. j. angielski

5. wyposażenie i zasady bezp. w gastronomii

6. wyposażenie i zasady bezp. w gastronomii

7. j. niemiecki

Godzina 08:00

1. pracownia gastronomiczna

2. pracownia gastronomiczna

3. pracownia gastronomiczna

4. pracownia gastronomiczna

5. wiedza o społeczeństwie

6. godzina z wychowawcą

7. w-f

klasa 2 TŻ i UG (klasa dzielona z TK) - wychowawca - mgr Renata Piasecka
klasa 3 TŻ i UG (dzielona z TE) - wychowawca - mgr Emilia Sztuka
klasa 3 TŻ i UG - wychowawca - mgr Witold Sikorski
klasa 4 TŻ i UG - wychowawca - mgr Małgorzata Fokt

Plan lekcji 2017/2018 - technik kelner

klasa II TK (dzielona z TŻ i UG) - wychowawca - mgr Renata Piasecka

Godzina 08:00

1. j. polski

2. j. angielski zawodowy

3. pracownia usług gastronomicznych

4. pracownia usług gastronomicznych

5. pracownia usług gastronomicznych

6. pracownia usług gastronomicznych

7. usługi gastronomiczne

8. religia

Godzina 08:00

1. j. polski

2. technologia sporządz. potraw i napojów

3. technologia sporządz. potraw i napojów

4. technologia sporządz. potraw i napojów

5. biologia

6. j. niemiecki

7. j. angielski

Godzina 08:00

1. usługi gastronomiczne

2. zasady żywienia

3. pracownia gastronomiczna

4. pracownia gastronomiczna

5. pracownia gastronomiczna

6. pracownia gastronomiczna

7. pracownia gastronomiczna

Godzina 08:00

1. religia

2. j. polski

3. historia

4. j. angielski

5. matematyka

6. w-f

7. technologia sporządz. potraw i napojów

8. technologia sporządz. potraw i napojów

Godzina 08:00

1. matematyka

2. usługi gastronomiczne

3. usługi gastronomiczne

4. biologia

5. w-f

6. godzina z wychowawcą

7. j. angielski

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin