Lista absolwentów

Projekty Unijne

Projekty współfinansowane ze środków UE.

Strefa Uczniów

Wszystko czego szukasz jest tutaj.

Galeria

Życie szkoły w fotografiach.

ABSOLWENCI ZSP W BRZEZINACH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Klasa III LO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wychowawczyni - Pani Iwona Michalska

  1. Adamski Artur
  2. Balcerak Julita Aleksandra
  3. Bąba Jarosław Dominik
  4. Białek Szymon
  5. Butienko Agnieszka Emilia
  6. Cholak Piotr
  7. Chyciński Mariusz
  8. Ciesielski Cezary Zdzisław
  9. Dębska Katarzyna Magdalena
  10. Jacczyk Mateusz
  11. Jedliński Emil Adam
  12. Kapa Magdalena Marta
  13. Kozieł Krzysztof
  14. Kawnik Hubert Adrian
  15. Kubiak Bartosz
  16. Łapka Tomasz Ryszard
  17. Kordala Aldona
  18. Kawnik Hubert Adrian
  19. Łuczyńska Katarzyna
  20. Marczyk Paulina Magdalena
  21. Mielczarek Paweł Marian
  22. Perka Agata Paulina
  23. Pietrasik Hubert Robert
  24. Piórkowski Przemysław
  25. Płocka Magdalena
  26. Pudlarz Klaudia
  27. Sasin Damian
  28. Sasin Patrycja Katarzyna
  29. Sitek Weronika Kinga
  30. Stachowska Angelika
  31. Supera Paulina Katarzyna
  32. Szczesek Tomasz
  33. Urbańska Patrycja Iwona
  34. Wilczyńska Daria Maria

Klasa IV TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK ŻYWIENIA
I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Wychowawca - Pan Roman Miksa

  1. Budlewska Dagmara
  2. Buldecka Paulina
  3. Buldecki Konrad Stefan
  4. Gabryszewska Ewelina
  5. Gembka Martyna
  6. Janczewska Kamila
  7. Janus Angelika
  8. Jatczak Justyna
  9. Klepaczko Paulina
  10. Koperniak Katarzyna
  11. Kopiej Marzena
  12. Kuczkowska Anita
  13. Kurzak Wioleta
  14. Malesa Justyna
  15. Miernicka Żaneta
  16. Piecho Hubert
  17. Pogoda Anna
  18. Rosiak Aleksandra
  19. Rubacha Ewelina
  20. Strzelecka Natalia

Klasa IV TL - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
Wychowawca - Pan Arkadiusz Wolak

  1. Natalia Paulina Bąba
  2. Marta Bednarczuk
  3. Patryk Cholak
  4. Marcin Działak
  5. Michał Kacper Goli
  6. Patryk Konrad Grodzki
  7. Hubert Jarzęcki
  8. Damian Kowalczyk
  9. Konrad Kowalski
  10. Anna Ewa Lis
  11. Tomasz Ławski
  12. Karolina Matuszczyk
  13. Aleksandra Ogińska
  14. Artur Rojek
  15. Donata Sędkowska
  16. Patryk Siennicki
  17. Mateusz Skwarka
  18. Martyna Teresa Stasio
  19. Karolina Joanna Szatan
  20. Karolina Agnieszka Szeląg
  21. Damian Turski
  22. Sylwia Kinga Urbańska
  23. Weronika Witkowska
  24. Rafał Cezary Wlazło
  25. Krzysztof Wychowałek
  26. Krzysztof Wylazłowski
ARCHIWUM

ABSOLWENCI ZSP W BRZEZINACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Klasa III LO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wychowawczyni - Pani Karolina Cendrowicz


1.  Adamus Patrycja
2.  Białkowska Aleksandra
3.  Bogdański Kamil
4.  Borzęcka Iza
5.  Burtka Monika
6.  Darnowska Edyta
7.  Delewski Oskar

8.  Drabik Daria
9.  Dyśko Mateusz
10. Grzejszczak Ada
11. Guzek Marta
12. Kaźmierczak Aleksandra
13. Kłosiński Damian
14. Kuczkowski Arkadiusz
15. Libera Mateusz
16. Łapka Patrycja
17. Malewski Rafał
18. Nowakowska Jagoda

19. Pabiniak Marta
20. Pązik Emilia
21. Rewkiewicz Dawid
22. Rojek Julia
23. Ryniecki Artur
24. Skwarka Michał
25. Szczepaniak Dominik
26. Urbańska Monika
27. Walewska Natalia
28. Wiśniewska Aleksandra
29. Wylazłowski Kamil
30. Zaręba Łukasz
31. Zbytniewska Daria
32. Związek Paulina

Klasa IV TH/TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODACH TECHNIK HOTELARSTWA
ORAZ TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Wychowawczyni - Pani Barbara Piwowarska


1. Bartyzel Karina
2. Burchard Klaudia
3. Fijałkowska Monika
4. Gajdzińska Paulina
5. Kmiecik Patrycja
6. Kowalska Kinga Klaudia
7. Krakowiak Anita
8. Kunka Karolina
9. Piórkowska Patrycja
10  Szklarek Katarzyna
11. Wojtyś Marta
12. Zbozień Paulina
13. Byczkowska Justyna
14. Doreń Patryk
15. Fiktus Artur
16. Kaźmierczak Ewelina
17. Kmieciak Kamil
18. Nawrocki Krzysztof
19. Cieplucha Adam

Klasa IV A TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK
ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Wychowawczyni - Pani Izabela Dziedzińska


1. Biernacka Marta
2. Bilecka Agnieszka
3. Cholak Jakub
4. Chrzan Monika
5. Ciesielski Łukasz
6. Domańska Katarzyna
7. Dziubek Ewelina
8. Filipiak Arkadiusz
9. Giszter Patryk
10. Karwacka Karolina
11. Pawlak Przemysław

12. Pawłowicz Konrad
13. Piechut Justyna
14. Pietrzak Marta
15. Poździej Milena
16. Puczyński Adrian
17. Sikora Joanna
18. Sobczak Aleksandra
19. Suligorska Sandra
20. Świderek Joanna

Klasa IV B TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK
ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Wychowawczyni - Pani Agnieszka Dmowska


1. Banaszkiewicz Dominik
2. Gaik Dawid
3. Hamerszmidt Karolina
4. Jadczak Sylwia
5. Janeczek Piotr
6. Jedynak Aleksandra
7. Kaźmierczak Anna
8. Kąpa Ewelina
9. Krawczyk Klaudia

10. Łapin Natalia
11. Piegat Aneta
12. Prusinowska Emilia
13. Słomczewski Mateusz
14. Stawiany Michał
15. Szczecińska Natalia
16. Sztuka Aleksandra
17. Winciorek Monika
18. Żurawski Karol

Klasa  IV TL  -  TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
Wychowawczyni - Pani Iwona Myśliwiec


1. Borowski Mateusz
2. Czajka Mateusz
3. Głowacki Damian
4. Kamiński Karol
5. Kopaniewska Julia
6. Krawczyk Natalia
7. Kurzawa Patryk
8. Lisik Dawid
9. Łaba Izabela
10. Łapka Michał
11. Meszka Mateusz
12. Nowak Artur
13. Orłowski Damian
14. Pasek Arkadiusz
15. Pasek Marcin
16. Pawlik Mateusz
17. Piórkowski Kamil
18. Przemysławski Szymon

19. Ratuszna Magdalena
20. Retwiński Kamil
21. Skrzyński Radosław
22. Strożek Sebastian
23. Strzyżewski Marcin
24. Strzyżewski Mikołaj
25. Świerczyński Marcin

ABSOLWENCI ZSP W BRZEZINACH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Klasa IV TL - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
Wychowawczyni - Pani Jolanta Furmańczyk


1. Borowiecki Kamil
2. Borowski Bartłomiej
3. Charążka Bartłomiej
4. Chądzyński Tomasz
5. Chruściel Mateusz
6. Górecki Angelo
7. Guzek Radosław
8. Hejchman Antoni
9. Jankowski Bartłomiej
10. Jaruga Michał
11. Jastrzębowski Sebastian
12. Kijo Sebastian
13. Kobus Krystian
14. Kowalczyk Kinga
15. Lewandowski Bartłomiej
16. Loba Radosław
17. Nawrocki Damian
18. Reczulski Karol
19. Rojewski Sebastian
20. Rosiński Michał
21. Sasin Aldona
22. Sędkowski Damian
23. Stańczyk Maciej
24. Szurek Bartłomiej
25. Urbański Mateusz

Klasa IV A TŻ i GD - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK
ŻYWIENIA I GOSPODARSTWA DOMOWEGO
Wychowawczyni - Pani Renata Piasecka


1. Bogdańska Monika

2. Dembiec Joanna
3. Gawron Katarzyna
4. Grabowicz Bartłomiej
5. Każmierczak Emilia
6. Krasińska Aleksandra
7. Lotka Damian
8. Nowaczyńska Wioletta
9. Olszyńska Aleksandra
10. Pakuła Waldemar
11. Paszkowski Szymon
12. Pietrzak Dagmara
13. Sikorski Piotr
14. Skowrońska Natalia
15. Starosta Renata
16. Supera Kamil
17. Supera Sebastian
18. Szydłowski Bartłomiej
19. Szydłowski Maciej
20. Światły Patrycja
21. Tereszkiewicz Daria
22. Walak Sebastian
23. Wąsowska Aneta
24. Wiśniewska Angelika


Klasa IV B TŻ i GD - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK
ŻYWIENIA I GOSPODARSTWA DOMOWEGO
Wychowawczyni - Pani Emilia Kasowska Gabara


1. Becmerowicz Karol
2. Benka Adrian
3. Burchard Kinga
4. Bystroński Piotr
5. Chruślińska Ilona
6. Frydrych Anna                                               
7. Kulińska Anita
8. Madzio Magda
9. Rajski Albert
10. Rewkiewicz Katarzyna
11. Supera Dominika
12. Świderek Michał
13. Świerczyński Damian
14. Tomaszewska Katarzyna
15. Wajszczyk Mateusz
16. Wiaderek Marta
17. Wira Mateusz


Klasa IV TH/TE - TECHNIKUM W ZAWODACH TECHNIK HOTELARSTWA
ORAZ TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawczyni - Pani Jolanta Wojciechowska


1. Bączyński Sebastian
2. Boberek Justyna
3. Buldecka Kinga
4. Czajka Monika
5. Jóźwik Katarzyna
6. Kieszek Patrycja
7. Kopczyńska Aleksandra
8. Pawliczak Jarosław
9. Rosik Patrycja
10. Rydlewska Katarzyna
11. Supera Ewelina
12. Świnoga Patrycja
13. Wosińska Patrycja
14. Wyrzykowska Klaudia

15. Głowacka Magdalena
16. Leończuk Dominika
17. Miler Joanna

18. Murawska Joanna

19. Pintara Sebastian

20. Ponikowska Dorota

21. Siejkowska Monika

22. Wojciechowski Rafał

23. Zrobek Sylwia

24. Zuchora Adrian

ABSOLWENCI ZSP W BRZEZINACH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Klasa IV TL/TE – TECHNIKUM W ZAWODACH TECHNIK LOGISTYK
ORAZ TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawczyni - Pani Maria Nockowska


1. Bednarek Sara
2. Cienkowska Gabriela
3. Czapski Cezary
4. Fijałkowska Joanna
5. Fijałkowski Rafał
6. Goli Paulina
7. Jajszczyk Adrian
8. Jedynak Daniel
9. Jędrzejczak Paulina
10. Kazimierczak Jagoda
11. Kosma Bartłomiej
12. Lenart Bartłomiej
13. Niewiadomska Monika
14. Panek Krystian
15. Pawliczak Roksana
16. Prusinowski Cezary
17. Siuciński Mateusz
18. Skorzycki Mateusz
19. Sobierajski Adrian
20. Stańczyk Przemysław
21. Strzyżewski Paweł
22. Tomaszewska Agata
23. Wójcik Damian
24. Wrześniewski Marcin
25. Wylazłowska Magda
26. Zytke Wojciech
27. Długosz Małgorzata
28. Fojcik Anna
29. Jastrzębska Justyna
30. Kompa Dawid
31. Lisik Łukasz
32. Matysiak Ewelina
33. Murawski Dominik
34. Szeleszczyk Patryk
35. Urbanek Ewelina
36. Zalewska  Ewelina

Klasa IV A TŻ i GD  - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK
ŻYWIENIA I GOSPODARSTWA DOMOWEGO
Wychowawca - Pan Janusz Nowański


1. Guzek Renata
2. Jabłoński Maciej
3. Jabłoński Tomasz
4. Jadczak Przemysław
5. Jedynak Damian
6. Jędrzejczyk Justyna
7. Jóźwik Filip
8. Lewandowski Dawid
9. Loba Patrycja
10. Madej Justyna
11. Majchrzak Sebastian
12. Marus Jacek
13. Michalak Patryk
14. Misiak Damian
15. Płatek Radosław
16. Racz Rafał
17. Rojewski Michał
18. Strzelecki Artur
19. Wajszczyk Katarzyna
20. Wójcik Daria



Klasa IV B TŻ i GD  - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK
ŻYWIENIA I GOSPODARSTWA DOMOWEGO
Wychowawczyni - Pani Iwona Dudka


1. Buta Damian
2. Deredas Jakub
3. Fijałkowski Bartosz
4. Gunarska Dorota
5. Jakubowski Rafał
6. Kołada Przemysław
7. Kowalski Sebastian
8. Loba Joanna
9. Łapka Jowita
10. Mendra Weronika
11. Nowakowska Paulina
12. Olczyk Tomasz
13. Siudzińska Aleksandra
14. Szyburski Rafał
15. Szychowski Hubert
16. Wojcieszek Sylwia
17. Wylazłowska Emilia

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin