Uczniowie

Projekty Unijne

Projekty współfinansowane ze środków UE.

Strefa Uczniów

Wszystko czego szukasz jest tutaj.

Galeria

Życie szkoły w fotografiach.

Lista uczniów ZSP w Brzezinach
w roku szkolnym 2017/2018

Klasa II LO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wychowawczyni - Pani Iwona Myśliwiec

  1. Adamczyk Paulina
  2. Baleja Martyna
  3. Bogusz Karolina
  4. Celigowski Maciej
  5. Czerwiński Mateusz
  6. Dratkiewicz Szymon
  7. Dzierzbiński Damian
  8. Kabat Natalia
  9. Kapa Anita
  10. Kłosiński Bartłomiej
  11. Swaczyna Paulina

Klasa III LO - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Wychowawczyni - Pani Maria Nockowska

  1. Bartosiński Michał
  2. Dobruszek Monika
  3. Ferdzyn Maja
  4. Głowacka Kinga Agnieszka
  5. Gulej Kamil Dominik
  6. Janik Szymon Michał
  7. Jaskuła Klaudia
  8. Kaczmarek Marta
  9. Kierner Agata
  10. Kijo Natalia Katarzyna
  11. Komorska Natalia
  12. Kotecki Daniel Szymon
  13. Michalak Paulina
  14. Miller Natalia Marta
  15. Modrzejewski Dariusz
  16. Olszyńska Paulina
  17. Orłowski Kamil
  18. Pawlik Jan
  19. Pudlarz Sandra
  20. Skorzycka Weronika
  21. Staszczyk Aleksandra
  22. Strzyżewski Michał
  23. Urbańska Małgorzata
  24. Wójcik Waldemar Kazimierz

Klasa I TŻ i UG/TE - TECHNIKUM W ZAWODZIE
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH /
oraz W ZAWODZIE TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawczyni - Pani Dagmara Ławniczak

  1. Jabłoński Artur
  2. Jabłoński Rafał
  3. Janus Anita
  4. Jaskuła Patrycja
  5. Kozłowski Radosław
  6. Rosińska Małgorzata
  7. Staroń Dawid
  8. Swaczyna Szymon
  9. Szczepaniak Aleksandra 
  10. Szklarek Aleksandra
  11. Tomaszewski Przemysław
  12. Wójcik Urszula 
  13. Dudek Patrycja
  14. Filipska Alina
  15. Garnys Aurelia 
  16. Grzegorczyk Kamila
  17. Hac Klaudia
  18. Heleniak Katarzyna
  19. Klimczak Klaudia
  20. Retwiński Krzysztof
  21. Smaż Magdalena

Klasa II TŻ i UG/TE - TECHNIKUM W ZAWODZIE
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH /
oraz W ZAWODZIE TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawczyni - Pani Renata Piasecka

  1. Błaut Marta
  2. Borowiecka Magdalena
  3. Burian Aleksandra
  4. Fiks Sandra
  5. Godala Mateusz
  6. Greta Agnieszka
  7. Krawczyk Karolina
  8. Lipińska Aleksandra
  9. Loba Kamila
  10. Łęgowik Marika
  11. Malesa Monika
  12. Malinowska Weronika
  13. Meszka Kacper
  14. Mikraszewicz Katarzyna
  15. Mospinek Ewelina
  16. Piórkowska Paula
  17. Polit Patrycja
  18. Sapiński Przemysław
  19. Sobkiewicz Anna
  20. Supera Agnieszka
  21. Supera Natalia
  22. Walewska Agata
  23. Arndt Maria
  24. Buldecki Szymon
  25. Burchard Natalia
  26. Jadczak Martyna
  27. Janowska Weronika
  28. Jędrzejczyk Magdalena
  29. Madej Paulina
  30. Modrzejewska Patrycja
  31. Nowakowska Joanna

Klasa I TŻ i UG/TE - TECHNIKUM W ZAWODZIE
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH /
oraz W ZAWODZIE TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawca - Pan Witold Sikorski

  1. Armacka Klaudia
  2. Bartczak Karina Wiktoria
  3. Bąkowska Marta Patrycja
  4. Dobruszek Anna
  5. Jabłońska Paulina
  6. Jabłońska Wioleta
  7. Kacprzyk Karol Artur
  8. Klepaczko Gracjana
  9. Krakowiak Wiktoria Maria
  10. Krawczyk Patrycja Anna
  11. Kuchta Natalia
  12. Kuzmecka Agnieszka
  13. Łapka Dawid
  14. Nawrocki Jakub
  15. Pakuła Monika
  16. Płocka Magdalena
  17. Wiśniewska Anna

Klasa III TE/TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODACH
TECHNIK EKONOMISTA ORAZ TECHNIK ŻYWIENIA
I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Wychowawczyni - Pani Emilia Sztuka

  1. Borkowska Weronika
  2. Butkiewicz Kinga Patrycja
  3. Dratkiewicz Natalia Anna
  4. Górecka Margarita
  5. Gruchała Monika
  6. Jajszczyk Patrycja
  7. Rosiak Julia Maria
  8. Rutkowska Marta Zofia
  9. Swaczyna Katarzyna
  10. Szydłowska Patrycja Dorota
  11. Banaszkiewicz Anna
  12. Burtka Klaudia Anna
  13. Ferdzyn Łukasz Mateusz
  14. Głowacki Tobiasz
  15. Guzek Aleksandra Paulina
  16. Kaźmierczak Anna
  17. Kaźmierczak Katarzyna
  18. Kozioł Weronika Julita
  19. Podczarska Natalia Agnieszka
  20. Tracz Małgorzata
  21. Trzcińska Weronika
  22. Wojdal Anna

Klasa IV TŻ i UG - TECHNIKUM W ZAWODZIE
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
Wychowawczyni - Pani Małgorzata Fokt

  1. Arnd Wiktoria
  2. Bartosik Jarosław Tadeusz
  3. Ciechowicz Stanisław
  4. Draczyńska Teresa Dorota
  5. Filipiak Angelika
  6. Gajek Karolina Weronika
  7. Gruchała Dawid Daniel
  8. Janus Patrycja
  9. Jedynak Marlena Wiktoria
  10. Kiraga Przemysław Jarosław
  11. Klepaczko Cyprian Klaudiusz
  12. Klimczak Sandra
  13. Kobus Małgorzata Ewa
  14. Kocik Karolina Bogumiła
  15. Kosowska Aleksandra
  16. Majchrzak Mateusz
  17. Matusiak Natalia
  18. Meszka Tomasz
  19. Piech Weronika Barbara
  20. Staniszewska Kinga Justyna
  21. Szczepaniak Małgorzata
  22. Szczepaniak Milena
  23. Szklarek Marek
  24. Szustak Klaudia Daria
  25. Trejster Barbara
  26. Walewska Karolina Monika
  27. Zieliński Konrad Adrian

Klasa I TL - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
Wychowawca - Pan Arkadiusz Wolak

  1. Borkowski Bartosz
  2. Budziewski Damian
  3. Chak Patryk
  4. Cieślak Filip
  5. Goli Jakub
  6. Janeczek Patrycja
  7. Janowski Dominik
  8. Jastrzębska Agnieszka 
  9. Jatczyk Łukasz
  10. Jóźwiak Eryk
  11. Kwaśniewski Cyprian
  12. Radek Mateusz
  13. Szklarek Adam
  14. Wątorowska Julita
  15. Wilczak Jakub
  16. Winciorek Patryk
  17. Wojdal Łukasz
  18. Zielinski Maciej
  19. Kłąb Piotr
  20. Kaźmierczak Daniel
  21. Maciak Jakub
  22. Mateja Sylwia
  23. Mendry Patryk

Klasa II TL/TE - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
oraz w ZAWODZIE TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawczyni - Pani Jolanta Furmańczyk

  1. Bartyzel Angelika
  2. Bogdański Hubert
  3. Dyśko Kacper
  4. Ferdzyn Dominika Natalia
  5. Fijałkowski Michał Artur
  6. Jaczyński Jakub
  7. Jakubowski Dominik
  8. Kobus Marta Kinga
  9. Maciak Mateusz
  10. Nowak Bartłomiej Mateusz
  11. Osowski Piotr
  12. Pietrzak Sandra Paula
  13. Pietrzak Michał
  14. Puchalski Adam
  15. Rewkiewicz Sebastian
  16. Sasin Miłosz Piotr
  17. Skóra Bartłomiej
  18. Skóra Krystian Jan
  19. Urbański Sebastian Michał
  20. Wawrzeńczak Michał Krzysztof
  21. Zalewska Sandra Maja
  22. Jadczak Bartłomiej
  23. Kulik Dominika
  24. Łapka Karolina
  25. Markus Natalia
  26. Mądra Patrycja
  27. Owczarski Przemysław Seweryn
  28. Płocki Damian
  29. Swaczyna Anna Małgorzata
  30. Szustak Wiktoria Anna
  31. Wojciechowski Sebastian

Klasa III TL - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
Wychowawca - Pan Janusz Nowański

  1. Buldecki Kacper Zbigniew
  2. Cholak Przemysław
  3. Ciesielski Marcin Damian
  4. Gralak Krzysztof
  5. Grawender Kamil
  6. Gredka Izabela
  7. Grzelak Adrian
  8. Grzelak Rafał Artur
  9. Kaźmierczak Mateusz Grzegorz
  10. Kijo Klaudia
  11. Klimczak Hubert
  12. Klimczak Jakub
  13. Kłąb Radosław
  14. Kołtuniak Marta Monika
  15. Krawczyk Paulina
  16. Król Maciej
  17. Kwiatkowski Maciej Jerzy
  18. Mendry Bartłomiej
  19. Młotkowski Wojciech Adam
  20. Piechut Anna
  21. Rojewski Adam
  22. Sasin Kacper Andrzej
  23. Sobkiewicz Piotr
  24. Stachowski Łukasz
  25. Szydłowski Oskar Daniel
  26. Waleski Dominik
  27. Wolańczyk Michał Piotr

Klasa IV TL/TE - TECHNIKUM W ZAWODZIE TECHNIK LOGISTYK
ORAZ W ZAWODZIE TECHNIK EKONOMISTA
Wychowawczyni - Pani Ewa Kowalczyk

  1. Bogdańska Wiktoria Maria
  2. Cupryn Daniel Norbert
  3. Dembska Martyna
  4. Długosz Bartłomiej
  5. Domin Damian
  6. Fabiański Kamil
  7. Hejchman Agnieszka Monika
  8. Jadczak Michał Marcin
  9. Kaczmarek Agata Natalia
  10. Komorowska Karolina Emilia
  11. Krakowiak Dominika Weronika
  12. Miller Konrad Marcin
  13. Pietrzak Sebastian Patryk
  14. Piłacik Hubert Radosław
  15. Szatan Damian
  16. Świniarski Jacek
  17. Tomczyński Bartłomiej
  18. Walewski Mateusz Mariusz
  19. Wątorowski Konrad
  20. Borowińska Patrycja Celina
  21. Drabik Kacper
  22. Ferdzyn Patrycja Karolina
  23. Grzegorczyk Natalia Izabela
  24. Janasik Anita
  25. Malec Marika
  26. Mielczarek Piotr Ireneusz
  27. Szczepaniak Natalia Patrycja
  28. Śmiałek Michał
  29. Świniarski Tomasz

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin