Kalendarium


20.02.2018
Podsumowanie Projektu Akademia Mistrzów Zawodu

W dniu 15 lutego 2018 roku uroczyście podsumowano Projekt "Akademia Mistrzów Zawodu", współfinansowany ze środków funduszy europejskich, którego autorem było Starostwo Powiatowe w Brzezinach. Uroczystość odbyła się w ZSP w Brzezinach, którego 60. uczniów i 6. nauczycieli było beneficjentami projektu. Wartość projektu to kwota 615 000 zł.
W ramach tego projektu uczniowie technikum ekonomicznego, technikum logistycznego oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych odbywali kursy merytoryczne, szkolenia z doradztwa zawodowego, płatne staże oraz uczestniczyli w wycieczkach dydaktycznych.
Szkoła została wyposażona w pracownię logistyczną z nowym sprzętem komputerowym, oprogramowaniem systemowym i użytkowym oraz wózkiem widłowym a także w pracownię ekonomiczną z nowymi laptopami, ich oprogramowaniem systemowym i użytkowym, urządzeniem wielofunkcyjnym, niszczarką dokumentów, bindownicą, faksem, frankownicą, tablicami ścieralnymi, projektorem i ekranem.
W czasie uroczystości uczestnikom projektu wręczono certyfikaty i dyplomy. Zaproszeni goście zwiedzali nowe pracownie.
Uczniowie technikum żywienia i technikum kelnerskiego zapewnili obsługę gastronomiczną tego spotkania, przygotowali przekąski oraz płonącą niespodziankę w postaci deseru lodowego.
Pomysłodawcom projektu, autorom, wykonawcom, uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Edmunda Koteckiego - starosty brzezińskiego oraz do Pani Katarzyny Spychalskiej, koordynatora projektu.

 

 

>> zobacz film - relację z podsumowania projektu


>> zobacz zdjęcia z obsługi gastronomicznej projektu

 

 


« wstecz