Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski - 2013/2014

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego- Natalia Łapin -  klasa II B TŻ

Wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Kinga Buldecka - klasa III TH

Sekretarz - Patrycja Kieszek - klasa III TH

Opiekunami SU zostali: p. Agnieszka Dmowska i p. Arkdiusz Wolak

Galeria zdjęć


Samorząd szkolny - 2012/2013

Przewodniczący samorządu szkolnego - Adrian Jajszczyk -  klasa III TL

Wiceprzewodniczący samorządu szkolnego - Mateusz Chruściel - klasa II tl

Sekretarz - Jagoda Kazimierczak - klasa III TL

Opiekunem SU została p. Maria  Nockowska i p. Roman Miksa

 

 

Sekcja porządkowa:

Cezary  Prusinowski
• Mateusz Siuciński
• Rafal  Fijałkowski
• Pawel Strzyżewski
• Krystian Panek
• Lukasz Lisik
• Patryk Szeleszczyk
• Przemyslaw Stańczyk

 



Sekcja informatyczno-archiwizacyjna:

• Mateusz Gumiński


 

Kronika szkolna:
• Monika Niewiadomska

 

 

 

 

 

 

 

 

Samorząd szkolny - 2011/2012

 Nowym przewodniczącym został  Adrian Jajszczyk z klasy II TE/TL -  otrzymał 194 głosy.
Obowiązki wiceprzewodniczącego SU będzie pełniła  Paulina Świderek – 124 głosy.

Trójki klasowe zadecydowały również o wyborze opiekuna Samorządu Uczniowskiego na nowy rok szkolny.
Opiekunem SU została p. Maria  Nockowska, która otrzymała 21 głosów młodzieży.
M. Fokt otrzymała 11 głosów, a p. R. Miksa 6.

 

 

 

Opiekunem SU została p. Maria  Nockowska

 

Przewodniczący szkoły Zastępca przewodniczącego szkoły Sekretarz
 

 

 

Adrian Jajszczyk

II TL

Paulina Świderek

IIa LO

Mateusz Chruściel

I TL 

 

 
Sekcja plastyczna:

 

 

• Jakub Tamkun
• Martyna Stawiana
• Ada Walak
• Wioletta Gajdzińska
• Karolina Sobczak
• Katarzyna  Łabędzka
• Karolina Krakowiak

 

Sekcja  porządkowa:

 

• Cezary  Prusinowski
• Mateusz Siuciński
• Rafal  Fijałkowski
• Pawel Strzyżewski
• Krystian Panek
• Lukasz Lisik
• Patryk Szeleszczyk
• Przemyslaw Stańczyk
 

Sekcja informatyczno-archiwizacyjna:

• Machal Kotas
• Pawel Włodarczyk
• Justyna Ołubek

• Mateusz Gumiński

 

Kronika szkolna:
• Monika Niewiadomska
• Joanna Fijałkowska

 

Samorząd szkolny - 2010/2011

 

Przewodniczący szkoły Zastępca przewodniczącego szkoły Sekretarz
 

 

 

Michał Majchrzak

klasa II te

Paulina Świderek

I a lo

Paulina Strzyżewska

II b tż

 

Opiekun Samorządu Szkolnego -  KAROLINA CENDROWICZ


 

Sekcje Samorządu Uczniowskiego


SEKCJA   INORMACYJNO – ARCHIWIZACYJNA
1. Michał Kotas 
2. Paweł Włodarczyk 
3. Rafał Banaszkiewicz
4. Anna Słowikowska
5. Justyna Łapka

 

SEKCJA  PLASTYCZNA
1. Joanna Misiak
2. Małgorzata Zielińska
3. Magda Borkowska
4. Aneta Kowalska
5. Agata Kazimierczak
6. Karolina Stańczyk
7. Daria Jedynak       
8. Joanna Brzezińska
9. Arkadiusz Jędrzejczak
10.Jakub Tamkun
11.Agata Opulska                     
12.Anna Błaszczykowska 

 

SEKCJA  PORZĄDKOWA

1. Patryk Woicki
2. Mariusz Pązik
3. Piotr Marciniak
4. Tomasz Chrudzimski
5. Mateusz Klepaczko
6. Marcin Pietrzak

OSOBY ODPOWIEDZIALNE  ZA  RADIOWĘZEŁ
1. Adrian Goliński
2. Wołczuk Witold
3. Bernaciński Damian

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE  ZA KRONIKĘ SZKOLNĄ

1. Karolina Matyszczak 
2. Kamila Skwarka
3. Paulina Banaszkiewicz
4. Anna Dziedzic  
5. Kamila Skwarka