III Wojewódzki Zjazd Liderów Młodzieżowych w Załęczu Wielkim z udziałem naszych uczennic z klasy II TŻ/TK

kwiecień 23, 2018

W dniach 23 - 27.04.2018 uczennice klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych: Agnieszka Greta, Monika Malesa, Paula Piórkowska oraz Patrycja Polit wraz z opiekunem panią Renatą Piasecką uczestniczą w III Wojewódzkim Zjeździe Liderów Młodzieżowych w Załęczu Wielkim.
Zjazd został zorganizowany przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej - Jednostkę Organizacyjną Samorządu Województwa Łódzkiego. Tegoroczne hasło zjazdu brzmi "Znajdź pomysł na siebie". Projekt jest skierowany do młodzieży klas pierwszych i drugich szkół ponadgimnazjalnych.
W ramach organizowanego Zjazdu Liderów Młodzieżowych przewidziane są m. in.: spotkanie z Marszałkiem Województwa Łódzkiego, warsztaty obejmujące tematykę: przeciwdziałanie mowie nienawiści, konflikty a mediacja rówieśnicza, nowe media i ich krytyczny odbiór, profilaktyka zachowań ryzykownych w szkole - warsztaty te będą przeprowadzone przez specjalistów z zakresu przedstawionej tematyki - oraz warsztaty rozwijające zainteresowania młodzieży np. klub filmowy oraz spotkanie z ciekawym człowiekiem.
Wiedza i umiejętności zdobyte podczas Zjazdu pozwolą uczniom reprezentującym nasz powiat na ich wdrożenie w codziennej działalności na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Życzymy owocnej pracy!!!!!

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin