Stażyści na kolejnej wycieczce w Grecji - tym razem na maleńkiej wyspie Skiathos

październik 08, 2018

6 października 2018 roku nasi uczniowie wypłynęli z portu w miasteczku Amaliapoli na maleńką wyspę Skiathos. Kapitan Kostas Dimitriou i jego statek Elisabeth Cruises zabrali naszych stażystów w niezapomniany rejs. Podczas rejsu młodzież miała okazję nauczyć się najpopularniejszego greckiego tańca - zorby. Uczniowie zwiedzili miasto Skiathos z jego urokliwymi zakątkami. Zobaczyli wieżę zegarową i kościół św. Mikołaja. Jednak największą atrakcją turystyczną jest plaża na Skiathos zwana szyszkową, ze względu na jej położenie wśród lasów piniowych. Piniowe lasy i 60 plaż tworzą niezwykły krajobraz tej wyspy. To właśnie tam kręcono zdjęcia do filmu "Mamma Mia". W drodze powrotnej do portu w Amaliapoli towarzyszyły naszej grupie delfiny.

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin