Sztafetowe biegi przełajowe o mistrzostwo powiatu

październik 30, 2019

W piątek 25 października 2019 r. Szkolny Związek Sportowy przy pomocy nauczycieli wychowania fizycznego zorganizował w Parku Miejskim w Brzezinach sztafetowe biegi przełajowe o mistrzostwo powiatu. Na starcie pojawili się licznie reprezentanci ZSP w Brzezinach w składzie: chłopcy: Jan Grad, Kacper Śnieguła, Mateusz Konwiński, Dominik Janowski, Damian Tracz, Kacper Sikora, Mariusz Hejchman, Jakub Krakowiak, Wojciech Krakowiak, Adam Pietrasiak, dziewczęta: Julita Ciszewska, Olga Guzek, Kinga Lisiak, Natalia Buldecka, Oliwia Sapińska, Natalia Grzelak, Weronika Grzelak, Aleksandra Kopańska, Karolina Urbańska, Aleksandra Eliasiewicz, Magdalena Krakowiak. Uczniowie znajdowali się pod opieką nauczyciela WF Romana Miksy. W zawodach w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła reprezentacja ZSP Brzeziny kontrolując bieg podczas wszystkich zmian i dobiegając na metę ze znaczną przewagą. Bieg chłopców zakończył się także sukcesem reprezentantów naszej szkoły. Sztafeta złożona z 8 zawodników dotarła na metę
z ogromną przewagą nad innymi drużynami. Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i okazałe puchary.

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin