Projekty Unijne

Projekty współfinansowane ze środków UE.

Strefa Uczniów

Wszystko czego szukasz jest tutaj.

Galeria

Życie szkoły w fotografiach.

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Na poziomie rozszerzonym nauka obejmuje: j. polski, historię i wiedzę o społeczeństwie. Zajęcia w zakresie edukacji policyjno-prawnej umożliwiają dalszą edukacje prawną i humanistyczną, która daję możliwość pracy w policji i administracji. W ramach zajęć lekcyjnych odbywają się zajęcia z samoobrony a nabyte umiejętności ułatwiają przejście przez egzamin sprawnościowy do służb mundurowych. W trakcie zajęć szkolnych odbywają się cykliczne spotkania z policjantami różnych wydziałów, które przybliżają uczniom zakres działań policji i związane z tym zawodem obowiązki. Nasza młodzież ma również możliwość uczestniczenia w wyjazdach, m.in. do Wydziału Antyterrorystycznego Komendy Wojewódzkiej w Łodzi oraz na strzelnice.

Liceum o profilu strażackim będzie objęte patronatem Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Brzezinach. Na poziomie rozszerzonym w tej klasie nauka obejmie: j. angielski, biologię i chemię. W zakres kształcenia wejdą, m.in. zagadnienia ochrony przeciwpożarowej, sprzęt ratowniczy i armatura wodna, taktyka działań ratowniczo-gaśniczych. W ramach zajęć lekcyjnych odbywać się będą również zajęcia z samoobrony a nabyte umiejętności ułatwią przejście przez egzamin sprawnościowy do służb mundurowych. Szkoła nasza bardzo często nawiązywała współpracę z Ochotniczą Strażą Pożarną w Brzezinach w ramach pokazów z pierwszej pomocy przedmedycznej, które zawsze cieszyły się i cieszą nadal ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1

ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny

(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin